Bu hafta hangi maç, hangi kanalda? - HABER5HABER5

25 Ekim 2021 - 13:30

Bu hafta hangi maç, hangi kanalda?

Ulusal ortanın akabinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor! Spor Toto Harika Lig, TFF 1. Lig, Almanya Bundesliga, Fransa Ligue 1 ve İngiltere …

Bu hafta hangi maç, hangi kanalda?
Son Güncelleme :

11 Ekim 2021 - 17:36

11 views

Ulusal ortanın akabinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor! Spor Toto Harika Lig, TFF 1. Lig, Almanya Bundesliga, Fransa Ligue 1 ve İngiltere Championship’teki kıyasıya yarış, her vakit olduğu üzere beIN SPORTS ekranlarından futbolseverlerle buluşuyor.
Öte yandan dünyanın dört bir yanındaki spor karşılaşmaları, doyumsuz heyecanı ile beIN SPORTS aracılığıyla konutlarınızın salonuna konuk oluyor.
İşte bu hafta beIN SPORTS ekranlarından takip edebileceğiniz maçlar:
Spor Toto Üstün Lig (9. hafta)
15 Ekim Cuma | 20:00 | Medipol Başakşehir – Beşiktaş | beIN SPORTS HD1
16 Ekim Cumartesi | 13:30 | GZT Giresunspor – Çaykur Rizespor | beIN SPORTS HD1
16 Ekim Cumartesi | 16:00 | DG Sivasspor – FTA Antalyaspor | beIN SPORTS HD1
16 Ekim Cumartesi | 19:00 | Adana Demirspor – ÖK Yeni Malatyaspor | beIN SPORTS HD1
17 Ekim Pazar | 13:30 | Kasımpaşa – Göztepe | beIN SPORTS HD2
17 Ekim Pazar | 16:00 | Galatasaray – İH Konyaspor | beIN SPORTS HD1
17 Ekim Pazar | 16:00 | Altay – V. F. Karagümrük | beIN SPORTS HD2
17 Ekim Pazar | 19:00 | Trabzonspor – Fenerbahçe | beIN SPORTS HD1
18 Ekim Pazartesi | 20:00 | A. Hatayspor – Gaziantep FK | beIN SPORTS HD1
18 Ekim Pazartesi | 20:00 | Aytemiz Alanyaspor – Y. Kayserispor | beIN SPORTS HD2

Bu müsabakaları takip etmek için tıklayın!

TFF 1. Lig (9. hafta)
16 Ekim Cumartesi | 13:30 | RH Bandırmaspor – MKE Ankaragücü | beIN SPORTS MAX HD1
16 Ekim Cumartesi | 13:30 | BS Ümraniyespor – Eyüpspor | beIN SPORTS MAX HD2
16 Ekim Cumartesi | 16:00 | Denizlispor – Balıkesirspor | beIN SPORTS MAX HD1
16 Ekim Cumartesi | 19:00 | Menemenspor – Y. Samsunspor | beIN SPORTS MAX HD1
17 Ekim Pazar | 13:30 | A. Keçiörengücü – Kocaelispor | beIN SPORTS MAX HD1
17 Ekim Pazar | 16:00 | BB Erzurumspor – Altınordu | beIN SPORTS MAX HD1
17 Ekim Pazar | 16:00 | Manisa FK – Adanaspor | beIN SPORTS MAX HD2
17 Ekim Pazar | 19:00 | Bursaspor – BP Boluspor | beIN SPORTS MAX HD1
18 Ekim Pazartesi | 20:00 | İstanbulspor – Tuzlaspor | beIN SPORTS MAX HD1

Bu müsabakaları takip etmek için tıklayın!

EFL Championship (12. Hafta)

15 Ekim Cuma | 22:00 | WEST BROMWICH ALBION – BIRMINGHAM CITY | beIN SPORTS MAX HD1
16 Ekim Cumartesi | 14:30 | FULHAM – QUEENS PARK RANGERS | beIN SPORTS HD3
16 Ekim Cumartesi | 17:00 | MIDDLESBROUGH – PETERBOROUGH UNITED | beIN CONNECT
17 Ekim Pazar | 14:00 | SWANSEA CITY – CARDIFF CITY | beIN SPORTS MAX HD2

Bu müsabakaları takip etmek için tıklayın!

Bundesliga (8. hafta)
15 Ekim Cuma | 21:30 | HOFFENHEIM – KÖLN | beIN SPORTS MAX HD2
16 Ekim Cumartesi | 16:30 | BORUSSIA DORTMUND – MAINZ 05 | beIN SPORTS HD2
16 Ekim Cumartesi | 16:30 | FREIBURG – RB LEIPZIG | beIN SPORTS HD4
16 Ekim Cumartesi | 16:30 | UNION BERLIN – WOLFSBURG | beIN SPORTS MAX HD2
16 Ekim Cumartesi | 16:30 | EINTRACHT FRANKFURT – HERTHA BERLIN | beIN CONNECT
16 Ekim Cumartesi | 16:30 | GREUTHER FÜRTH – BOCHUM | beIN CONNECT
16 Ekim Cumartesi | 19:30 | BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – STUTTGART | beIN SPORTS HD2
17 Ekim Pazar | 16:30 | BAYER LEVERKUSEN – BAYERN MÜNCHEN | beIN SPORTS HD3
17 Ekim Pazar | 18:30 | AUGSBURG – ARMINIA BIELEFELD | beIN SPORTS HD2

Bu müsabakaları takip etmek için tıklayın!

Bundesliga 2 (10. hafta)
15 Ekim Cuma | 19:30 | HANNOVER 96 – SCHALKE 04 | beIN SPORTS HD2
15 Ekim Cuma | 19:30 | PADERBORN 07 – JAHN REGENSBURG | beIN SPORTS MAX HD1
16 Ekim Cumartesi | 14:30 | HEIDENHEIM 1846 – ST. PAULI | beIN SPORTS HD2
16 Ekim Cumartesi | 14:30 | KARLSRUHER – ERZGEBIRGE AUE | beIN SPORTS HD4
16 Ekim Cumartesi | 14:30 | INGOLSTADT 04 – HOLSTEIN KIEL | beIN CONNECT
16 Ekim Cumartesi | 19:30 | HAMBURG – FORTUNA DÜSSELDORF | beIN SPORTS HD3
17 Ekim Pazar | 14:30 | DARMSTADT 98 – WERDER BREMEN | beIN SPORTS HD3
17 Ekim Pazar | 14:30 | DYNAMO DRESDEN – NÜRNBERG | beIN CONNECT
17 Ekim Pazar | 14:30 | HANSA ROSTOCK – SANDHAUSEN | beIN CONNECT

Bu müsabakaları takip etmek için tıklayın!

Fransa Ligue 1 (10. hafta)
15 Ekim Cuma | 22:00 | PARIS SAINT-GERMAIN – ANGERS | beIN SPORTS HD2
16 Ekim Cumartesi | 18:00 | CLERMONT FOOT 63 – LILLE | beIN SPORTS HD3
16 Ekim Cumartesi | 22:00 | OLYMPIQUE LYONNAIS – MONACO | beIN SPORTS HD2
17 Ekim Pazar | 14:00 | TROYES – KAÇ | beIN SPORTS HD4
17 Ekim Pazar | 16:00 | GIRONDINS DE BORDEAUX – NANTES | beIN SPORTS HD4
17 Ekim Pazar | 16:00 | STRASBOURG ALSACE – SAINT-ETIENNE | beIN CONNECT
17 Ekim Pazar | 16:00 | METZ – STADE RENNAIS | beIN CONNECT
17 Ekim Pazar | 16:00 | STADE BRESTOIS 29 – STADE DE REIMS | beIN CONNECT
17 Ekim Pazar | 18:00 | MONTPELLIER HERAULT – LENS | beIN SPORTS HD4
17 Ekim Pazar | 21:45 | OLYMPIQUE DE MARSEILLE – LORIENT | beIN SPORTS HD2

Bu müsabakaları takip etmek için tıklayın!

Fransa Ligue (12. Hafta)
16 Ekim Cumartesi | TOULOUSE – AUXERRE | beIN CONNECT
18 Ekim Pazartesi | NIMES OLYMPIQUE – AJACCIO | beIN SPORTS HD4

Bu müsabakaları takip etmek için tıklayın!

THY EuroLeague (3. Hafta)
12 Ekim Salı | 19:00 | UNICS KAZAN – BAYERN MÜNCHEN | beIN SPORTS HD4
12 Ekim Salı | 20:00 | CSKA MOSCOW – ZENIT ST. PETERSBURG | beIN SPORTS MAX HD1
12 Ekim Salı | 21:00 | ALBA BERLIN – FENERBAHÇE BEKO | beIN SPORTS HD3
12 Ekim Salı | 21:00 ASVEL VILLEURBANNE – ANADOLU EFES | beIN SPORTS HABER
12 Ekim Salı | 21:30 | OLIMPIA MILANO – MACCABI TEL AVIV | beIN SPORTS HD4
12 Ekim Salı | 21:30 | BASKONIA – PANATHINAIKOS | beIN SPORTS MAX HD2
13 Ekim Çarşamba | 20:00 | CRVENA ZVEZDA – ZALGIRIS KAUNAS | beIN SPORTS HD3
13 Ekim Çarşamba | 21:45 | REAL MADRID – MONACO | beIN SPORTS HD4
13 Ekim Çarşamba | 22:00 | BARCELONA – OLYMPIACOS | beIN SPORTS HD3

Bu müsabakaları takip etmek için tıklayın!

THY EuroLeague (4. Hafta)

14 Ekim Perşembe | 20:00 | ZENIT ST. PETERSBURG – BAYERN MÜNCHEN | beIN SPORTS HD3
14 Ekim Perşembe | 20:45 | FENERBAHÇE BEKO – UNICS KAZAN | beIN SPORTS HABER
14 Ekim Perşembe | 21:00 | ALBA BERLIN – BASKONIA | beIN SPORTS HD4
14 Ekim Perşembe | 21:00 ASVEL VILLEURBANNE – MACCABI TEL AVIV | beIN SPORTS MAX HD1
15 Ekim Cuma | 20:00 | MONACO – BARCELONA | beIN SPORTS HD4
15 Ekim Cuma | 20:00 | CSKA MOSCOW – CRVENA ZVEZDA | beIN CONNECT
15 Ekim Cuma | 21:00 | OLYMPIACOS – ZALGIRIS KAUNAS | beIN CONNECT
15 Ekim Cuma | 21:30 | OLIMPIA MILANO – ANADOLU EFES | beIN SPORTS HD3
15 Ekim Cuma | 22:00 | REAL MADRID – PANATHINAIKOS | beIN SPORTS HD4

Bu müsabakaları takip etmek için tıklayın!

Starligue (6. Hafta)
14 Ekim Perşembe | 21:00 | AIX – NIMES | beIN SPORTS MAX HD2
16 Ekim Cumartesi | 21:00 | TOULOUSE – NANTES | beIN SPORTS HD4
17 Ekim Pazar | 18:00 | PARIS SAINT-GERMAIN – CHAMBERY | beIN SPORTS MAX HD2

Bu müsabakaları takip etmek için tıklayın!

FİKSTÜR - 22 Ekim 2021 Cuma

Tümünü Gör

20:00

Öznur Kablo Yeni MalatyasporvsAltay

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 10 11 24
2 Atakaş Hatayspor 10 11 20
3 Aytemiz Alanyaspor 10 1 20
4 Fenerbahçe 10 3 19
5 VavaCars Fatih Karagümrük 10 4 18
6 Beşiktaş 9 7 17
7 İttifak Holding Konyaspor 10 5 17
8 Galatasaray 9 2 17
9 Altay 10 0 15
10 Adana Demirspor 10 0 13
11 Medipol Başakşehir 10 0 12
12 Gaziantep FK 10 -2 12
13 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 10 -6 12
14 Demir Grup Sivasspor 10 2 11
15 Yukatel Kayserispor 10 -4 11
16 GZT Giresunspor 10 -4 9
17 Fraport TAV Antalyaspor 10 -5 9
18 Göztepe 10 -5 8
19 Kasımpaşa 10 -6 6
20 Çaykur Rizespor 10 -14 4
# TAKIMLAR O AV P
1 MKE Ankaragücü 10 13 24
2 Bereket Sigorta Ümraniyespor 9 14 21
3 Eyüpspor 10 5 20
4 BB Erzurumspor 9 5 18
5 Kocaelispor 8 1 16
6 Royal Hastanesi Bandırmaspor 9 5 15
7 Tuzlaspor 8 4 14
8 Yılport Samsunspor 8 0 11
9 Gençlerbirliği 8 -3 11
10 Menemenspor 9 -5 11
11 İstanbulspor 8 0 10
12 Altaş Denizlispor 9 -3 10
13 Altınordu 9 -8 10
14 Adanaspor 10 -4 9
15 Manisa FK 10 -6 9
16 Beypiliç Boluspor 8 -1 8
17 Bursaspor 8 -3 8
18 Balıkesirspor 8 -7 6
19 Ankara Keçiörengücü 8 -7 4
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 7 8 18
2 Amed Sportif Faaliyetler 9 4 17
3 Isparta 32 Spor 8 4 15
4 Kırşehir Belediyespor 8 3 14
5 Zonguldak Kömürspor 9 1 13
6 Pazarspor 8 2 13
7 Bucaspor 1928 9 4 13
8 Nazilli Belediyespor 8 2 12
9 Şanlıurfaspor 7 3 12
10 Karatay Termal 1922 Konyaspor 9 4 12
11 Uşakspor A.Ş. 8 -5 10
12 Tarsus İdman Yurdu 8 -1 9
13 Ankara Demirspor 8 -2 8
14 Akhisarspor 8 -6 7
15 Anagold 24Erzincanspor 8 -3 7
16 TECO Karacabey Belediyespor 7 -2 7
17 Kırklarelispor 7 -2 7
18 Eskişehirspor 8 -14 4
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sivas Belediyespor 9 16 21
2 Silahtaroğlu Vanspor FK 9 8 20
3 Hekimoğlu Trabzon 9 11 19
4 Çorum FK 9 11 18
5 Ankaraspor 9 11 17
6 Sakaryaspor 9 11 17
7 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 9 3 17
8 Bodrumspor 9 10 16
9 Afjet Afyonspor 9 3 14
10 Somaspor 9 2 14
11 Etimesgut Belediyespor 9 0 14
12 Serik Belediyespor 9 -4 12
13 İnegölspor 9 -4 11
14 Diyarbekirspor 9 -1 10
15 Sarıyer 9 -6 10
16 Ergene Velimeşespor 9 -14 7
17 Turgutluspor 9 -7 6
18 Niğde Anadolu FK 9 -18 4
19 Adıyaman FK 9 -10 3
20 Kahramanmaraşspor 9 -22 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Paris St Germain 3 3 7
2 Manchester City 3 5 6
3 Club Brugge 3 -3 4
4 RB Leipzig 3 -5 0