maltepe escort ataşehir escort

Canlı Sonuçlar - HABER5HABER5

31 Temmuz 2021 - 15:29
ALMANYA 3. LİGİ
29'
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
1 - 0
Mannheim Mannheim
26'
Magdeburg Magdeburg
0 - 0
Freiburg II Freiburg II
26'
Saarbrucken Saarbrucken
1 - 1
Osnabrück Osnabrück
28'
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
0 - 0
1860 Münih 1860 Münih
27'
Meppen Meppen
0 - 0
Kaiserslautern Kaiserslautern
27'
Viktoria Köln Viktoria Köln
0 - 0
FSV Zwickau FSV Zwickau
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
DA
Ingolstadt 04 Ingolstadt 04
0 - 0
FC Heidenheim FC Heidenheim
DA
Hannover 96 Hannover 96
0 - 1
Hansa Rostock Hansa Rostock
DA
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
1 - 0
Sandhausen Sandhausen
21:30
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
- : -
Werder Bremen Werder Bremen
ALMANYA REGİONALLİGA
74'
Berliner AK 07 Berliner AK 07
1 - 0
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
71'
Tasmania 73 Berlin Tasmania 73 Berlin
1 - 1
Hertha Berlin II Hertha Berlin II
75'
Babelsberg 03 Babelsberg 03
1 - 0
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
29'
FC Schweinfurt FC Schweinfurt
2 - 0
TSV Aubstadt TSV Aubstadt
17:00
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
- : -
Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
18:00
Pipinsried Pipinsried
- : -
Eltersdorf Eltersdorf
18:00
SV Schalding-Heining SV Schalding-Heining
- : -
SV Heimstetten SV Heimstetten
AMERİKA 1. LİGİ
02:00
New England Revolution II New England Revolution II
- : -
Tormenta Tormenta
AMERİKA MAJOR LİGİ
MS
New York City FC New York City FC
4 - 1
Columbus Crew SC Columbus Crew SC
MS
Orlando City FC Orlando City FC
3 - 2
Atlanta United FC Atlanta United FC
MS
Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy
4 - 1
Portland Timbers Portland Timbers
ANGOLA 1. LİGİ
MS
Sporting de Cabinda Sporting de Cabinda
0 - 0
Cuando Cubango Cuando Cubango
MS
Williete Williete
0 - 0
Baixa de Cassanje Baixa de Cassanje
MS
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
1 - 0
Onze Bravos Onze Bravos
MS
Academica do Lobito Academica do Lobito
0 - 1
CD Huila CD Huila
17:30
Petro Atletico Luanda Petro Atletico Luanda
- : -
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
17:30
Interclube Interclube
- : -
Santa Rita Santa Rita
17:30
CR Da Caala CR Da Caala
- : -
C.R.D. Libolo C.R.D. Libolo
17:30
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
- : -
Ferroviario do Huambo Ferroviario do Huambo
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
20:00
Villa Dalmine Villa Dalmine
- : -
Atletico Rafaela Atletico Rafaela
21:00
Defensores De Belgrano Defensores De Belgrano
- : -
Barracas Central Barracas Central
21:00
Temperley Temperley
- : -
Deportivo Maipu Deportivo Maipu
21:00
Almirante Brown Almirante Brown
- : -
CA Mitre CA Mitre
21:10
Deportivo Riestra Deportivo Riestra
- : -
Tigre Tigre
21:30
All Boys All Boys
- : -
Brown de Adrogue Brown de Adrogue
22:00
San Martin (SJ) San Martin (SJ)
- : -
Guillermo Brown Guillermo Brown
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
19:30
Colon Santa Fe Colon Santa Fe
- : -
Godoy Cruz Godoy Cruz
21:45
Lanus Lanus
- : -
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
MS
Belconnen United Belconnen United
4 - 1
Canberra Olympic Canberra Olympic
MS
Monaro Panthers Monaro Panthers
2 - 1
Woden Weston Woden Weston
AVUSTRALYA NPL BATI
MS
Cockburn City Cockburn City
1 - 1
Floreat Athena Floreat Athena
MS
ECU Joondalup ECU Joondalup
4 - 1
Balcatta Balcatta
MS
Inglewood United Inglewood United
5 - 0
Bayswater City Bayswater City
MS
Gwelup Croatia Gwelup Croatia
1 - 2
Perth SC Perth SC
MS
Sorrento Sorrento
3 - 1
Rockingham City Rockingham City
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
08:00
Croydon Kings Croydon Kings
- : -
Metro Stars Metro Stars
08:30
Adelaide Raiders Adelaide Raiders
- : -
Cumberland United Cumberland United
08:30
Campbelltown City Campbelltown City
- : -
Adelaide Olympic FC Adelaide Olympic FC
08:30
South Adelaide Panthers FC South Adelaide Panthers FC
- : -
Adelaide Comets Adelaide Comets
08:30
Adelaide City Adelaide City
- : -
Sturt Lions FC Sturt Lions FC
08:30
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles
- : -
Adelaide United II Adelaide United II
AVUSTRALYA NPL KUZEY
MS
Maitland FC Maitland FC
4 - 2
Adamstown Rosebuds Adamstown Rosebuds
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
10:15
Capalaba FC Capalaba FC
- : -
Brisbane Roar II Brisbane Roar II
11:30
Queensland Lions Queensland Lions
- : -
Gold Coast United Gold Coast United
12:00
Moreton Bay United Jets Moreton Bay United Jets
- : -
Eastern Suburbs Eastern Suburbs
12:00
Peninsula Power Peninsula Power
- : -
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
AVUSTURYA 1. LİGİ
21:00
Dornbirn Dornbirn
- : -
Amstetten Amstetten
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
16:30
SVG Reichenau SVG Reichenau
- : -
Schwaz Schwaz
17:00
TWL Elektra TWL Elektra
- : -
Admira WM (A) Admira WM (A)
18:00
Wals Grünau Wals Grünau
- : -
Pinzgau Saalfelden Pinzgau Saalfelden
18:00
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
- : -
Seekirchen Seekirchen
18:00
Ried (A) Ried (A)
- : -
Wolfsberger AC (A) Wolfsberger AC (A)
18:00
SC Röthis SC Röthis
- : -
Dornbirner SV Dornbirner SV
19:00
FC Lauterach FC Lauterach
- : -
Admira Dornbirn Admira Dornbirn
19:00
SC Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria
- : -
Wiener Neustadt Wiener Neustadt
19:00
St. Johann St. Johann
- : -
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
20:00
St. Anna St. Anna
- : -
SC Deutschlandsberg SC Deutschlandsberg
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
18:00
Admira WM Admira WM
- : -
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
18:00
Hartberg Hartberg
- : -
Altach Altach
18:00
LASK Linz LASK Linz
- : -
Rapid Wien Rapid Wien
BELARUS 1. LİGİ
18:00
Smorgon Smorgon
- : -
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
BELARUS 2. LİGİ
MS
Lida Lida
1 - 3
Shakhtyor Petrikov Shakhtyor Petrikov
DA
FC Baranovichi FC Baranovichi
0 - 0
Arsenal Dzyarzhynsk Arsenal Dzyarzhynsk
16:30
Naftan Naftan
- : -
Slonim 2017 Slonim 2017
18:30
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
- : -
NFK Krumkachy NFK Krumkachy
BELÇİKA 1. LİGİ
17:15
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
- : -
Sint Truiden Sint Truiden
19:30
Cercle Brugge Cercle Brugge
- : -
Oud Heverlee Leuven Oud Heverlee Leuven
19:30
RFC Seraing RFC Seraing
- : -
KV Mechelen KV Mechelen
21:45
Eupen Eupen
- : -
Anderlecht Anderlecht
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
20:00
Zeljeznicar Zeljeznicar
- : -
Posusje Posusje
22:00
Sarajevo Sarajevo
- : -
Zrinjski Zrinjski
BREZİLYA AMAPAENSE
MS
Santos AP Santos AP
3 - 0
Santana EC Santana EC
BREZİLYA KUPASI
22:30
Fluminense Fluminense
- : -
Criciuma Criciuma
BREZİLYA SERİE A
ERT
Fluminense Fluminense
0 - 0
Juventude Juventude
BREZİLYA SERİE B
MS
Coritiba Coritiba
3 - 1
Nautico Nautico
MS
Cruzeiro Cruzeiro
2 - 2
Londrina Londrina
17:00
Guarani Guarani
- : -
Vila Nova Vila Nova
22:30
EC Vitoria EC Vitoria
- : -
Avai FC Avai FC
BREZİLYA SERİE C
MS
Volta Redonda Volta Redonda
2 - 1
AED Altos AED Altos
21:00
Ferroviario Ferroviario
- : -
Botafogo PB Botafogo PB
21:00
EC Jacuipense EC Jacuipense
- : -
Floresta Floresta
23:00
Paysandu Paysandu
- : -
Tombense Tombense
23:00
Mirassol Mirassol
- : -
Oeste Oeste
BULGARİSTAN 1. LİGİ
18:45
Botev Vratsa Botev Vratsa
- : -
Levski Sofya Levski Sofya
21:00
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
- : -
CSKA 1948 Sofya CSKA 1948 Sofya
ÇEKYA 1. LİGİ
17:00
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
- : -
Pardubice Pardubice
17:00
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
- : -
Jablonec Jablonec
17:00
Karvina Karvina
- : -
Hradec Kralove Hradec Kralove
20:00
Slovan Liberec Slovan Liberec
- : -
Sparta Prag Sparta Prag
ÇEKYA 2. LİGİ
MS
Fotbal Trinec Fotbal Trinec
1 - 3
Dukla Prag Dukla Prag
MS
MFK Vyskov MFK Vyskov
1 - 1
SK Lisen SK Lisen
18:00
Pribram Pribram
- : -
FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
ÇEKYA 3. LİGİ
MS
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
0 - 3
Hlucin Hlucin
MS
Frydek-Mistek Frydek-Mistek
1 - 3
Slovan Rosice Slovan Rosice
18:00
SK Hanacka SK Hanacka
- : -
Znojmo Znojmo
18:00
FK Blansko FK Blansko
- : -
FC Vratimov FC Vratimov
ÇİN 2. LİGİ
DA
Heilongjiang Lava Spring Heilongjiang Lava Spring
0 - 0
Nantong Zhiyun Nantong Zhiyun
DA
Zhejiang Greentown Zhejiang Greentown
1 - 0
Beijing Sport University FC Beijing Sport University FC
ÇİN SÜPER LİGİ
MS
Wuhan FC Wuhan FC
2 - 2
Changchun Yatai Changchun Yatai
MS
Dalian Professional FC Dalian Professional FC
0 - 1
Beijing Guoan Beijing Guoan
15:30
Hebei FC Hebei FC
- : -
Tianjin Jinmen Tiger Tianjin Jinmen Tiger
15:30
Shanghai Port FC Shanghai Port FC
- : -
Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua
DANİMARKA 1. LİGİ
DA
Fremad Amager Fremad Amager
0 - 3
Horsens Horsens
DA
Esbjerg Esbjerg
1 - 1
FC Helsingor FC Helsingor
DANİMARKA SÜPER LİGİ
17:00
Viborg Viborg
- : -
FC Midtjylland FC Midtjylland
EKVADOR PRİMERA
MS
Manta Manta
0 - 1
Universidad Catolica(Ekv.) Universidad Catolica(Ekv.)
22:00
Mushuc Runa Mushuc Runa
- : -
Nueve de Octubre Nueve de Octubre
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
ERT
Persita Tangerang Persita Tangerang
0 - 0
Bali United Bali United
ERT
Arema Arema
0 - 0
PSIS Semerang PSIS Semerang
ERT
Persib Bandung Persib Bandung
0 - 0
Pusamania Borneo FC Pusamania Borneo FC
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
16:00
Alashkert Alashkert
- : -
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
ESTONYA 1. LİGİ
MS
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
5 - 3
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
19:00
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
- : -
Flora Tallinn Flora Tallinn
ESTONYA 2. LİGİ
19:00
FC Nomme United FC Nomme United
- : -
FC Elva FC Elva
19:00
Paide Linnameeskond U21 Paide Linnameeskond U21
- : -
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
19:00
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
- : -
Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21
19:00
Tartu JK Welco Tartu JK Welco
- : -
FC Elva FC Elva
FAS KUPASI
20:30
Raja Beni Mellal Raja Beni Mellal
- : -
FAR Rabat FAR Rabat
23:30
Wydad Casablanca Wydad Casablanca
- : -
Moghreb Tetouan Moghreb Tetouan
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
17:00
EPS EPS
- : -
HJS Akatemia HJS Akatemia
17:00
VJS VJS
- : -
Ilves II Ilves II
17:00
SalPa SalPa
- : -
Honka Akatemia Honka Akatemia
17:00
Reipas Reipas
- : -
Atlantis Atlantis
17:00
NJS NJS
- : -
KuFu-98 KuFu-98
17:00
PIF PIF
- : -
Tampereen Pallo-Veikot Tampereen Pallo-Veikot
17:00
RoPS II RoPS II
- : -
OLS OLS
17:00
MyPa Myllykoski MyPa Myllykoski
- : -
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
17:00
PS Kemi PS Kemi
- : -
GBK GBK
18:00
JS Hercules JS Hercules
- : -
Vaajakoski Vaajakoski
18:30
Mikkelin Kissat Mikkelin Kissat
- : -
JäPS JäPS
18:30
Ilves-Kissat Ilves-Kissat
- : -
FC Jazz FC Jazz
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
15:00
Haka Haka
- : -
HIFK HIFK
17:00
Helsinki Helsinki
- : -
SJK SJK
FRANSA LİGUE 2
16:00
Nimes Olympique Nimes Olympique
- : -
Dijon Dijon
20:00
Sochaux Sochaux
- : -
Havre AC Havre AC
20:00
Paris FC Paris FC
- : -
USL Dunkerque USL Dunkerque
20:00
Chamois Niortais Chamois Niortais
- : -
Caen Caen
20:00
US Quevilly US Quevilly
- : -
Bastia Bastia
20:00
Guingamp Guingamp
- : -
Valenciennes Valenciennes
20:00
Nancy Nancy
- : -
Toulouse Toulouse
20:00
AC Ajaccio AC Ajaccio
- : -
Amiens SC Amiens SC
20:00
Rodez AF Rodez AF
- : -
Pau FC Pau FC
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
22:00
Iztapa Iztapa
- : -
Antigua GFC Antigua GFC
GÜNEY KORE 2. LİGİ
14:00
Busan I'Park Busan I'Park
- : -
Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
73'
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
2 - 1
Anyang Anyang
72'
Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
2 - 0
Bucheon Bucheon
GÜNEY KORE K-LİGİ
70'
Jeju United Jeju United
1 - 2
Incheon United Incheon United
73'
FC Seoul FC Seoul
0 - 0
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
HAZIRLIK KARŞILAŞMALARI
DA
Leeds United Leeds United
1 - 2
Real Betis Real Betis
31'
Bristol City Bristol City
0 - 1
Aston Villa Aston Villa
26'
Wolverhampton Wolverhampton
0 - 0
Stoke City Stoke City
16:00
Preston North End Preston North End
- : -
Manchester United Manchester United
16:30
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
- : -
Twente Twente
16:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
- : -
Saint Etienne Saint Etienne
16:30
Union Berlin Union Berlin
- : -
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
16:30
VfL Bochum VfL Bochum
- : -
Utrecht Utrecht
16:30
Augsburg Augsburg
- : -
Cagliari Cagliari
16:30
TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim
- : -
Reims Reims
16:30
M'gladbach M'gladbach
- : -
Groningen Groningen
17:00
Ajax Ajax
- : -
RB Leipzig RB Leipzig
17:00
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
- : -
Leicester City Leicester City
17:00
Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin
- : -
Gaziantep FK Gaziantep FK
17:00
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
- : -
Celta Vigo Celta Vigo
17:30
Bayern Münih Bayern Münih
- : -
Napoli Napoli
18:00
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
- : -
Real Sociedad Real Sociedad
18:30
Mainz 05 Mainz 05
- : -
Genoa Genoa
İPT
Levante Levante
0 - 0
Beşiktaş Beşiktaş
19:00
Fenerbahçe Fenerbahçe
- : -
Greuther Fürth Greuther Fürth
19:00
Beşiktaş Beşiktaş
- : -
Kayserispor Kayserispor
19:00
Vfb Stuttgart Vfb Stuttgart
- : -
Barcelona Barcelona
19:00
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
- : -
Atletico Madrid Atletico Madrid
19:30
Strasbourg Strasbourg
- : -
Freiburg Freiburg
19:30
Porto Porto
- : -
Olympique Lyon Olympique Lyon
21:30
Nice Nice
- : -
Milan Milan
22:00
Monza Monza
- : -
Juventus Juventus
22:00
Marsilya Marsilya
- : -
Villarreal Villarreal
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
21:00
Istra 1961 Istra 1961
- : -
HNK Gorica HNK Gorica
İNGİLTERE LİG KUPASI
17:00
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
- : -
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
İRLANDA PREMİER LİGİ
21:30
Longford Town Longford Town
- : -
Derry City Derry City
İSKOÇYA 1. LİGİ
17:00
Peterhead Peterhead
- : -
Alloa Athletic Alloa Athletic
17:00
East Fife East Fife
- : -
Queens Park Queens Park
17:00
Clyde Clyde
- : -
Dumbarton Dumbarton
17:00
Cove Rangers Cove Rangers
- : -
Falkirk Falkirk
17:00
Airdrieonians Airdrieonians
- : -
Montrose Montrose
İSKOÇYA 2. LİGİ
17:00
Annan Athletic Annan Athletic
- : -
Forfar Athletic Forfar Athletic
17:00
Elgin City Elgin City
- : -
Stranraer Stranraer
17:00
Edinburgh City Edinburgh City
- : -
Albion Rovers Albion Rovers
17:00
Stenhousemuir Stenhousemuir
- : -
Stirling Albion Stirling Albion
17:00
Albion Rovers Albion Rovers
- : -
Edinburgh City Edinburgh City
17:00
Kelty Hearts Kelty Hearts
- : -
Cowdenbeath Cowdenbeath
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
15:30
Rangers FC Rangers FC
- : -
Livingston Livingston
17:00
Dundee Dundee
- : -
St Mirren St Mirren
17:00
Ross County Ross County
- : -
St Johnstone St Johnstone
22:00
Hearts Hearts
- : -
Celtic Celtic
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
17:00
Arbroath Arbroath
- : -
Inverness Ct Inverness Ct
17:00
Partick Thistle Partick Thistle
- : -
Queen of South Queen of South
17:00
Raith Rovers Raith Rovers
- : -
Hamilton Hamilton
17:00
Greenock Morton Greenock Morton
- : -
Dunfermline Dunfermline
İSVEÇ 2. LİGİ
MS
Frösö IF Frösö IF
1 - 2
Bodens BK Bodens BK
71'
Stöde IF Stöde IF
0 - 0
Skelleftea Skelleftea
70'
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
2 - 2
Yxhults IK Yxhults IK
73'
Sandvikens AIK FK Sandvikens AIK FK
3 - 1
Kungsangens IF Kungsangens IF
72'
Storfors AIK Storfors AIK
0 - 0
Notvikens IK Notvikens IK
DA
Tyresö Tyresö
0 - 1
Smedby AIS Smedby AIS
27'
Torslanda IK Torslanda IK
0 - 1
Höganas BK Höganas BK
29'
KSF Prespa Birlik KSF Prespa Birlik
0 - 0
BK Olympic BK Olympic
26'
Eskilstuna City Eskilstuna City
0 - 0
Huddinge Huddinge
29'
BK Astrio BK Astrio
2 - 1
Ullareds Ullareds
15:00
Karlskrona AIF Karlskrona AIF
- : -
Kristianstads Kristianstads
28'
Syrianska Syrianska
0 - 0
Motala AIF FK Motala AIF FK
27'
Enskede IK Enskede IK
0 - 1
Jarfalla Jarfalla
29'
Eskilsminne Eskilsminne
0 - 0
Husqvarna FF Husqvarna FF
28'
Karlbergs BK Karlbergs BK
0 - 0
Arlanda Arlanda
29'
FC Rosengard FC Rosengard
1 - 0
Asarums IF Asarums IF
29'
Enköpings SK Enköpings SK
1 - 1
IFK Osterakers FK IFK Osterakers FK
27'
Gottne Gottne
0 - 0
IFK Östersund IFK Östersund
28'
Rynninge Rynninge
0 - 0
Mjölby AI FF Mjölby AI FF
29'
IFK Berga IFK Berga
0 - 0
Nosaby IF Nosaby IF
ERT
IFK Stocksund IFK Stocksund
0 - 0
IFK Lidingö IFK Lidingö
16:00
Karlshamn Karlshamn
- : -
FBK Balkan FBK Balkan
16:00
Sölvesborgs GoIF Sölvesborgs GoIF
- : -
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
16:00
Arameisk Syrianska Arameisk Syrianska
- : -
Trosa Vagnharad SK Trosa Vagnharad SK
16:00
Hassleholms IF Hassleholms IF
- : -
Rappe Go IF Rappe Go IF
16:00
Taftea IK Taftea IK
- : -
Ytterhogdals Ytterhogdals
16:00
IFK Skövde IFK Skövde
- : -
Angered BK Angered BK
16:00
Friska Viljor Friska Viljor
- : -
Bergnasets AIK Bergnasets AIK
16:00
Gamla Upsala Gamla Upsala
- : -
FC Gute FC Gute
16:00
Team TG FF Team TG FF
- : -
Sandviks Sandviks
17:00
Karlslunds Karlslunds
- : -
Varmbols FC Varmbols FC
17:00
Karlstad 2 Karlstad 2
- : -
Vanersborgs FK Vanersborgs FK
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
18:30
Degerfors Degerfors
- : -
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
18:00
Vasalund Vasalund
- : -
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
18:00
Trelleborg Trelleborg
- : -
Helsingborg Helsingborg
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
19:00
Aarau Aarau
- : -
Schaffhausen Schaffhausen
19:00
Yverdon Yverdon
- : -
FC Stade Ls Ouchy FC Stade Ls Ouchy
19:00
Kriens Kriens
- : -
Thun Thun
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
19:00
Zurich Zurich
- : -
Lausanne Lausanne
21:30
Young Boys Young Boys
- : -
Grasshopper Grasshopper
İZLANDA 1. LİGİ
17:00
Vestmannaeyjar Vestmannaeyjar
- : -
Afturelding Afturelding
KAZAKİSTAN KUPASI
19:00
Kaisar Kyzylorda Kaisar Kyzylorda
- : -
Aktobe Lento Aktobe Lento
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
MS
Municipal Perez Zeledon Municipal Perez Zeledon
0 - 3
Deportivo Saprissa Deportivo Saprissa
KUZEY İRLANDA LİG KUPASI
17:00
Newry City AFC Newry City AFC
- : -
Tobermore Tobermore
17:00
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
- : -
Queens University Queens University
LETONYA KUPASI
72'
Auda Auda
0 - 1
FC Caramba Riga FC Caramba Riga
29'
FK Limbazi FK Limbazi
0 - 0
Tukums 2000 Tukums 2000
16:00
JDFS Alberts JDFS Alberts
- : -
Skanstes SK Skanstes SK
17:00
Rezekne Rezekne
- : -
Super Nova Super Nova
18:00
Smiltene Smiltene
- : -
Jelgava Jelgava
18:00
Dinamo Riga Dinamo Riga
- : -
Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon
LETONYA VİRSLİGA
İPT
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
0 - 0
Ventspils Ventspils
19:00
Valmiera Valmiera
- : -
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
LİTVANYA A LYGA
17:00
Nevezis Nevezis
- : -
FC Hegelmann Litauen FC Hegelmann Litauen
MACARİSTAN 1. LİGİ
18:45
Ferencvaros Ferencvaros
- : -
Kisvarda FC Kisvarda FC
21:00
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
- : -
Debreceni Debreceni
MALEZYA PREMİER LİGİ
MS
Kelantan Kelantan
0 - 2
Terengganu 2 Terengganu 2
ERT
Kuching City Kuching City
0 - 0
Sarawak Sarawak
16:00
Negeri Sembilan Negeri Sembilan
- : -
Perak 2 Perak 2
MALEZYA SÜPER LİGİ
16:00
Johor Darul Takzim Johor Darul Takzim
- : -
Perak Perak
ERT
Kedah Kedah
0 - 0
UITM UITM
16:00
Pulau Pinang Pulau Pinang
- : -
Selangor FA Selangor FA
16:00
Kuala Lumpur FA Kuala Lumpur FA
- : -
Melaka United Melaka United
MEKSİKA 2. LİGİ
MS
Pumas Tabasco Pumas Tabasco
0 - 0
Alebrijes De Oaxaca Alebrijes De Oaxaca
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
MS
Mazatlan FC Mazatlan FC
2 - 1
Pachuca Pachuca
MS
Puebla Puebla
0 - 2
CD Guadalajara CD Guadalajara
MOLDOVA 1. LİGİ
18:00
FC Dinamo Auto FC Dinamo Auto
- : -
CSF Balti CSF Balti
18:00
Floresti Floresti
- : -
FC Sheriff FC Sheriff
NORVEÇ 2. LİGİ
00:00
Egersunds Egersunds
- : -
Rosenborg 2 Rosenborg 2
00:00
Notodden Notodden
- : -
Skeid Skeid
OLİMPİYAT OYUNLARI
UZS
İspanya İspanya
5 - 2
Fildişi Sahili Fildişi Sahili
PS
Japonya Japonya
4 - 2
Yeni Zelanda Yeni Zelanda
MS
Brezilya Brezilya
1 - 0
Mısır Mısır
70'
Güney Kore Güney Kore
2 - 5
Meksika Meksika
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
18:00
Pakhtakor Pakhtakor
- : -
Bunyodkor Bunyodkor
18:00
Sogdiyona Jizzax Sogdiyona Jizzax
- : -
FC AGMK FC AGMK
18:00
Andijan Andijan
- : -
Turon Turon
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
MS
River Plate River Plate
0 - 0
Cerro Porteno Cerro Porteno
PERU PRİMERA - CLAUSURA
19:00
Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo
- : -
Alianza Atletico Alianza Atletico
21:15
Universitario Universitario
- : -
Carlos Mannucci Carlos Mannucci
23:30
Sport Huancayo Sport Huancayo
- : -
Universidad Tecnica Cajamarca Universidad Tecnica Cajamarca
POLONYA 1. LİGİ
89'
GKS Katowice GKS Katowice
2 - 1
Resovia Rzeszow Resovia Rzeszow
19:00
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
- : -
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
21:30
Arka Gdynia Arka Gdynia
- : -
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
POLONYA 2. LİGİ
18:00
Radunia Stezyca Radunia Stezyca
- : -
Lech Poznan II Lech Poznan II
18:00
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
- : -
Motor Lublin Motor Lublin
19:00
Sokol Ostroda Sokol Ostroda
- : -
Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk Mazowiecki
19:00
KKS 1925 Kalisz KKS 1925 Kalisz
- : -
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
19:00
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
- : -
GKS Belchatow GKS Belchatow
20:00
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
- : -
Garbarnia Krakow Garbarnia Krakow
POLONYA EKSTRAKLASA
16:00
Stal Mielec Stal Mielec
- : -
Piast Gliwice Piast Gliwice
18:30
BB Termalica Nieciecza BB Termalica Nieciecza
- : -
Wisla Krakow Wisla Krakow
21:00
Radomiak Radom Radomiak Radom
- : -
Legia Varşova Legia Varşova
PORTEKİZ LİG KUPASI
17:30
Estrela da Amadora Estrela da Amadora
- : -
Penafiel Penafiel
20:00
Famalicao Famalicao
- : -
Estoril Estoril
20:00
Sporting Covilha Sporting Covilha
- : -
Mafra Mafra
PORTEKİZ SÜPER KUPASI
22:45
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
- : -
Braga Braga
ROMANYA LİGA 1
19:15
FC Voluntari FC Voluntari
- : -
FC U Craiova 1948 FC U Craiova 1948
22:00
CFR Cluj CFR Cluj
- : -
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
RUSYA 1. LİGİ
MS
Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
0 - 3
Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
17:00
Akron Togliatti Akron Togliatti
- : -
Baltika Baltika
17:00
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
- : -
Tekstilshchik Tekstilshchik
17:00
FK Orenburg FK Orenburg
- : -
Fakel Fakel
17:00
Kamaz Kamaz
- : -
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
17:30
Veles Moskova Veles Moskova
- : -
Tom Tomsk Tom Tomsk
18:00
Krasnodar-2 Krasnodar-2
- : -
Olimp-Dolgoprudny Olimp-Dolgoprudny
18:00
Neftekhimik Neftekhimik
- : -
Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk
19:00
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
- : -
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
19:00
PFC Kuban PFC Kuban
- : -
Spartak Moskova II Spartak Moskova II
RUSYA PREMİER LİGİ
17:30
Ufa Ufa
- : -
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
20:00
CSKA Moskova CSKA Moskova
- : -
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
19:55
Spartak Subotica Spartak Subotica
- : -
Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız
22:00
Radnik Surdulica Radnik Surdulica
- : -
Radnicki Nis Radnicki Nis
SİNGAPUR 1. LİGİ
MS
Balestier Khalsa Balestier Khalsa
2 - 3
Garena Young Lions Garena Young Lions
SLOVAKYA 2. LİGİ
18:00
Puchov Puchov
- : -
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
18:00
FK Kosice FK Kosice
- : -
Humenne Humenne
18:00
Komarno Komarno
- : -
Zilina II Zilina II
18:00
Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
- : -
MSK Namestovo MSK Namestovo
19:00
MFK Skalica MFK Skalica
- : -
Dukla Banska Bystrica Dukla Banska Bystrica
SLOVAKYA KUPASI
MS
Castkovce Castkovce
4 - 1
Nove Mesto nad Vahom Nove Mesto nad Vahom
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
19:00
FK Pohronie FK Pohronie
- : -
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
21:00
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
- : -
Trencin Trencin
SLOVENYA 1. LİGİ
18:00
Mura Mura
- : -
Bravo Bravo
21:15
NK CM Celje NK CM Celje
- : -
Koper Koper
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
22:00
Deportes Temuco Deportes Temuco
- : -
Cobreloa Cobreloa
UKRAYNA PREMİER LİGİ
17:00
Minai Minai
- : -
Olexandria Olexandria
19:30
Chernomorets O. Chernomorets O.
- : -
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
21:00
Boston River Boston River
- : -
Sud America Sud America
23:15
Montevideo Wanderers Montevideo Wanderers
- : -
Club Atletico Progreso Club Atletico Progreso
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Mineros De Guayana Mineros De Guayana
1 - 2
Atletico Venezuela Atletico Venezuela
MS
Carabobo FC Carabobo FC
2 - 0
Deportivo Lara Deportivo Lara
23:00
Deportivo Zulia Deportivo Zulia
- : -
Deportivo Tachira Deportivo Tachira
VİETNAM 1. LİGİ
00:00
Song Lam Nghe An Song Lam Nghe An
- : -
T&T Ha Noi T&T Ha Noi
00:00
Viettel FC Viettel FC
- : -
Hong Linh Ha Tinh Hong Linh Ha Tinh
00:00
Than Quang Ninh Than Quang Ninh
- : -
Hoang Anh Gia Lai Hoang Anh Gia Lai
00:00
Becamex Binh Duong Becamex Binh Duong
- : -
Ho Chi Minh City Ho Chi Minh City
00:00
Nam Dinh Nam Dinh
- : -
SHB Da Nang SHB Da Nang
00:00
Hai Phong Hai Phong
- : -
Bình Dinh F.C. Bình Dinh F.C.
00:00
Sai Gon FC Sai Gon FC
- : -
FLC Thanh Hoa FLC Thanh Hoa
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 40 45 84
2 Galatasaray 40 44 84
3 Fenerbahçe 40 31 82
4 Trabzonspor 40 13 71
5 Demir Grup Sivasspor 40 11 65
6 Atakaş Hatayspor 40 9 61
7 Aytemiz Alanyaspor 40 13 60
8 Fatih Karagümrük 40 12 60
9 Gaziantep FK 40 8 58
10 Göztepe 40 0 51
11 İttifak Holding Konyaspor 40 1 50
12 Medipol Başakşehir 40 -12 48
13 Çaykur Rizespor 40 -16 48
14 Kasımpaşa 40 -10 46
15 Helenex Yeni Malatyaspor 40 -4 45
16 Fraport TAV Antalyaspor 40 -14 44
17 Hes Kablo Kayserispor 40 -17 41
18 BB Erzurumspor 40 -24 40
19 MKE Ankaragücü 40 -19 38
20 Gençlerbirliği 40 -32 38
21 Yukatel Denizlispor 40 -39 28
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 36 62 84
2 Hekimoğlu Trabzon 36 43 71
3 Kocaelispor 36 27 68
4 Ankara Demirspor 36 20 65
5 Anagold 24Erzincanspor 36 20 62
6 Sarıyer 36 18 61
7 Afjet Afyonspor 36 7 57
8 Amed Sportif Faaliyetler 36 6 57
9 Uşakspor A.Ş. 36 9 55
10 Çorum FK 36 24 54
11 Kahramanmaraşspor 36 -19 37
12 Zonguldak Kömürspor 36 -16 36
13 Niğde Anadolu FK 36 -15 36
14 İnegölspor 36 -12 35
15 Şanlıurfaspor 36 -29 34
16 Ergene Velimeşespor 36 -28 31
17 Gümüşhanespor 36 -43 30
18 Sancaktepe FK 36 -44 26
19 Hacettepe 36 -30 25