Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. Eleme Çeşidi programı aşikâr oldu - HABER5HABER5

21 Ekim 2021 - 17:15

Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. Eleme Çeşidi programı aşikâr oldu

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Tipi karşılaşmalarının programı açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) internet sitesinden yapılan …

Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. Eleme Çeşidi programı aşikâr oldu
Son Güncelleme :

08 Ekim 2021 - 21:12

10 views

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Tipi karşılaşmalarının programı açıklandı.
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) internet sitesinden yapılan açıklamaya nazaran maçlar 26, 27 ve 28 Ekim tarihlerinde oynanacak.
Maçların programı şöyle:
26 Ekim Salı:
13.00 MKE Ankaragücü-Somaspor (Eryaman)
14.00 Beypiliç Boluspor-Çarşambaspor (Bolu Atatürk)
14.00 Akhisarspor-Bergama Belediyespor (Spor Toto Akhisar)
14.00 Eyüpspor-Bucaspor 1928 (Eyüp)
15.30 Altay-Belediye Derincespor (Bornova Aziz Kocaoğlu)
18.00 Yılport Samsunspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Yeni 19 Mayıs)
20.45 Adanaspor-Adıyaman (Yeni Adana)
27 Ekim Çarşamba:
13.00 Kocaelispor-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Kocaeli)
13.00 Anagold 24Erzincanspor-52 Orduspor (Müstakil Atletizm Pisti Sahası)
13.00 Hekimoğlu Trabzon-Bitexen Düzcespor (Orta Hisar Yavuzselim)
13.00 Silahtaroğlu Vanspor-Zonguldak Kömürspor (Van Atatürk)
13.30 Ankara Demirspor-Yomraspor (TCDD Ankara Demirspor)
13.30 Ankara Keçiörengücü-Ağrı 1970 (Aktepe)
13.30 Etimesgut Belediyespor-Kahta 02 Spor (Sincan 15 Temmuz Ulusal Birlik)
13.30 Kırşehir Belediyespor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Kırşehir Ahi)
13.30 Serik Belediyespor-Pazarspor (Serik İsmail Ogan)
14.00 Afjet Afyonspor-Sivas Belediyespor (Zafer)
14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Tarsus İdmanyurdu (Diyarbakır)
14.00 Ankaraspor-İnegölspor (Osmanlı)
14.00 Balıkesirspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Balıkesir Atatürk)
14.00 Bodrumspor-Isparta 32 Spor (Bodrum İlçe)
14.00 Çorum-Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor (Çorum Şehir)
14.00 Denizlispor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Denizli Atatürk)
14.00 Eskişehirspor-Iğdır (Eskişehir Yeni)
14.00 İstanbulspor-Ergene Velimeşespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
14.00 Kırklarelispor-Osmaniyespor (Kırklareli Atatürk)
14.00 Manisa-Fatsa Belediyespor (Spor Toto Akhisar)
14.00 Menemenspor-Karşıyaka (Stadı şimdi belirli değil)
14.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Çankaya (Bandırma 17 Eylül)
14.00 Sarıyer-Edirnespor (Yusuf Ziya Öniş)
14.00 TECO Karacabey Belediyespor-Şanlıurfaspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)
14.00 Turgutluspor-Mardin 1969 (Turgutlu 7 Eylül)
14.00 Uşakspor-Nevşehir Belediyespor (Uşak 1 Eylül)
15.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Nazilli Belediyespor (Erzurum Kazım Karabekir)
18.00 Bursaspor-Ceyhanspor (Bitci Timsah Park)
20.45 Yukatel Kayserispor-Artvin Hopaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
28 Ekim Perşembe:
13.00 Rahmet Sigorta Ümraniyespor-Kahramanmaraşspor (Ümraniye Belediyesi İlçe)
14.00 Altınordu-Büyükçekmece Tepecikspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)
14.00 Gençlerbirliği-Pendikspor (Eryaman)
14.00 Tuzlaspor-68 Aksaray Belediyespor (Vefa)
15.30 Sakaryaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk)
18.00 Fraport TAV Antalyaspor-Diyarbekirspor (Antalya)
20.45 Adana Demirspor-Niğde Anadolu (Yeni Adana)

FİKSTÜR - 22 Ekim 2021 Cuma

Tümünü Gör

20:00

Öznur Kablo Yeni MalatyasporvsAltay

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 9 10 21
2 Atakaş Hatayspor 9 11 19
3 Fenerbahçe 9 4 19
4 Beşiktaş 9 7 17
5 VavaCars Fatih Karagümrük 9 4 17
6 Galatasaray 9 2 17
7 Aytemiz Alanyaspor 9 0 17
8 Altay 9 1 15
9 İttifak Holding Konyaspor 9 3 14
10 Adana Demirspor 9 0 12
11 Yukatel Kayserispor 9 -2 11
12 Gaziantep FK 9 -2 11
13 Demir Grup Sivasspor 9 2 10
14 Medipol Başakşehir 9 -1 9
15 Fraport TAV Antalyaspor 9 -4 9
16 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 9 -7 9
17 Göztepe 9 -4 8
18 GZT Giresunspor 9 -4 8
19 Kasımpaşa 9 -5 6
20 Çaykur Rizespor 9 -15 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 9 14 21
2 MKE Ankaragücü 9 12 21
3 BB Erzurumspor 9 5 18
4 Eyüpspor 9 4 17
5 Kocaelispor 8 1 16
6 Royal Hastanesi Bandırmaspor 9 5 15
7 Tuzlaspor 8 4 14
8 Yılport Samsunspor 8 0 11
9 Gençlerbirliği 8 -3 11
10 Menemenspor 9 -5 11
11 İstanbulspor 8 0 10
12 Altaş Denizlispor 9 -3 10
13 Altınordu 9 -8 10
14 Adanaspor 9 -3 9
15 Manisa FK 9 -5 9
16 Beypiliç Boluspor 8 -1 8
17 Bursaspor 8 -3 8
18 Balıkesirspor 8 -7 6
19 Ankara Keçiörengücü 8 -7 4
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 7 8 18
2 Amed Sportif Faaliyetler 8 3 14
3 Isparta 32 Spor 7 4 14
4 Pazarspor 7 3 13
5 Zonguldak Kömürspor 8 3 13
6 Kırşehir Belediyespor 7 3 13
7 Bucaspor 1928 8 5 13
8 Nazilli Belediyespor 7 2 11
9 Karatay Termal 1922 Konyaspor 8 1 9
10 Şanlıurfaspor 6 1 9
11 Tarsus İdman Yurdu 7 -1 8
12 Uşakspor A.Ş. 7 -6 7
13 Akhisarspor 7 -5 7
14 Kırklarelispor 7 -2 7
15 Ankara Demirspor 7 -2 7
16 Anagold 24Erzincanspor 7 -3 6
17 Eskişehirspor 7 -11 4
18 TECO Karacabey Belediyespor 6 -3 4
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Silahtaroğlu Vanspor FK 8 11 20
2 Sivas Belediyespor 8 13 18
3 Hekimoğlu Trabzon 8 11 18
4 Bodrumspor 8 11 16
5 Çorum FK 8 6 15
6 Ankaraspor 8 10 14
7 Sakaryaspor 8 6 14
8 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 8 2 14
9 Afjet Afyonspor 8 3 13
10 Etimesgut Belediyespor 8 0 13
11 Serik Belediyespor 8 -3 12
12 İnegölspor 8 1 11
13 Somaspor 8 0 11
14 Sarıyer 8 -1 10
15 Diyarbekirspor 8 -2 7
16 Turgutluspor 8 -7 5
17 Ergene Velimeşespor 8 -15 4
18 Niğde Anadolu FK 8 -17 4
19 Adıyaman FK 8 -9 3
20 Kahramanmaraşspor 8 -20 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Paris St Germain 3 3 7
2 Manchester City 3 5 6
3 Club Brugge 3 -3 4
4 RB Leipzig 3 -5 0